خواندنی ها

آتش افروزی‌های یک «راهبه» در سینمای جهان

به گزارش سایت زنجانت :

به گزارش شفاف، موفقیت چشمگیر انتقادی فیلم «راهبه» بخصوص در سینماهای آمریکا سند تازه ای بر این واقعیت است که فرانچیز فیلم های ترسناک تحت مدیریت جیمز وان به ندرت طعم ناکامی را می چشید. پس از سری فیلم های موسوم به «Conjuring» و «آنابل» حالا «راهبه» است که همانند آنها با بودجه ای اندک و هنرپیشه هایی با دستمزدهای کاملاً غیرنجومی گیشه ها را تسخیر و ترس را به وسیله ای برای پول اندوزی های هنگفت تبدیل می کنند.

آتش افروزی‌های یک «راهبه» در سینمای جهان

راهبه شیطانی در مرکز فیلم راهبه که چشمانی زرد رنگ دارد و و والاک نامیده می شود. پیشتر در قسمت دوم «Conjuring» هم مشاهده شود کاراکتر لورن وارن (با بازی ورا فارمیگا) را که یک جن گیر برجسته است، هراسان کرده بود و اضافه بر این در لابه لای عکس های مرموز به تماشا گذاشته شده در فیلم «آنابل: خلقت» نیز خودنمایی کرده بود.

پیش از آن که بینندگان متوجه شوند، کورین هاردی کارگردان «راهبه» آنها را ۲۰ سال به سمت جلو پرت می کند تا بگوید والاک از چنگ ایرنه خواهر لورن و همچنین پدر روحانی برک (دیمی ین بیچیر) و یک مرد کانادایی- فرانسوی به نام فرنچی (یوناس بلوکه) گریخته و دست به آتش افروزی های تازه ای زده و مقدمات فیلم های بعدی این فرانچیزها را هم فراهم آورده است.

 

منبع:بانی فیلم

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Close