صفحه اصلی | اخبار استان زنجان | ابتکار شهردار زرین آباد موجب کاهش هزینه ها شد/ طراحی سطل زباله های شهر توسط کارکنان

ابتکار شهردار زرین آباد موجب کاهش هزینه ها شد/ طراحی سطل زباله های شهر توسط کارکنان

به گزارش سایت زنجانت :

ابراهیم جوان کیا«شهردار زرین آباد ایجرود» امروز در گفت و گو با خبرنگار ایجرود خبر، با بیان اینکه در راستای ارائه خدمات بهتر به مسافرین در مسیر تردد زرین آباد ایجرود پروژه لکه گیری و روکش آسفالت را در دست اقدام داشتیم که به اتمام رسید، اظهار داشت: بالای ۳۰۰ میلیون تومان برگزاری مناقصه روکش آسفالت جزء برنامه های اولویت دار شهرداری زرین آباد است.

وی با اشاره بر اینکه سطل های زباله موجود در شهر زرین آباد فاقد حفاظ بودند و همین عامل باعث پخش زباله ها بود، افزود: طراحی و ساخت سطل های زباله با حفاظ کامل توسط کارکنان شهرداری ابتکاری بود تا علاوه بر خود کفایی در این زمینه صرفه جویی در هزینه ها نیز لحاظ شود.

شهردار زرین آباد ایجرود با تاکید بر اینکه خرید سطل های زباله بالای پانصد هزار تومان هزینه داشت که با کمتر از صد هزار تومان توانستیم سطل های زباله را ساخته و نصب کنیم، تصریح کرد: «در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و با بهره گیری از توانمندی کاکنان شهرداری زرین آباد ایجرود، بالای ۴۰ عدد سطل  زباله با هزینه کمتر از ۵ میلیون تومان تهیه و در سطح شهر نصب شد که اگر قرار بود این سطل های زباله را خریداری کنیم ۱۵ میلیون تومان باید هزینه می شد».

جوان کیا با اشاره بر اینکه سرای محله در مسیر تردد مسافرین قرار گرفته است، ادامه داد: با فراخوانی در نظر داریم  مرکز اشتغال برای بانوان ایجاد کنیم تا منبع  درآمدی باشد برای بانوان بی سرپرست.

وی با بیان اینکه در سرای محله زرین آباد ایجرود محصولات صنایع دستی تولید شهرستان ایجرود  به فروش خواهد رسید که ابیکار و دست رنج بانوان خواهد بود، اذعان کرد: هدف از اجرای این کار تحقق شعار سال اقتصاد مقاومتی- تولید و اشتغال است.

*بالای ۷۰ درصد سنگفرش معابر زرین آباد به اتمام رسیده است

جوان کیا با تاکید بر اینکه معابر گشایی بافت های فرسوده در دستور کار شهرداری قرار دارد، اضافه کرد: بالای ۷۰ درصد معابر زرین آباد ایجرود سنگفرش شده است.

شهردار زرین آباد ایجرود با بیان اینکه از محل اعتبارات، اعتبارات خوبی جذب شهرداری زرین آباد شده است که دو برابر جذب اعتبارات در سال گذشته را نشان می دهد، ادامه داد: مناسب سازی  برای عبور و مرور، تاسیس مرکز معاینه فنی خودرو در زرین آباد، برگزاری جمعه بازار نیز کنار آن از برنامه های شهرداری زرین آباد در راستای تولید و اشتغال است.

وی با تاکید بر اینکه توافقات افزایش محدوده شهر زرین آباد جزء برنامه های اولویت دار شهرداری زرین آباد ایجرود است، گفت: در این راستا تلاش های خوبی توسط فرماندار محترم شهرستان و شهرداری زرین آباد صورت گرفته است.

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

پاسخ دهید