اخبار استان زنجان

اخبار زنجان | دشمن گفتمان مقاومت را به گفتمان سازش تغییر داده است

به گزارش سایت زنجانت :

دشمن گفتمان مقاومت را به گفتمان سازش تغییر داده استبه گزارش ایکنا از زنجان، حجت‌الاسلام‌ عبدالله حاج‌صادقی امروز ۲۶ مهرماه در جلسه تودیع و معارفه مسئولان دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان، اظهار کرد: انقلاب اسلامی نشئت گرفته از عاشورا بوده و شهدای انقلاب نیز الگو گرفته از شهدای عاشورا هستند و امروز جامعه بیش از پیش به تبیین آموزه‌های این مکتب نیاز دارد.
وی با اشاره به اینکه بدترین بیماری این است که درد آن احساس نشود و فرد به آن عادت کند، بیان کرد: امروز یکی از نقشه‌های استکبار این است قبح گناه‌ها در جامعه‌ ریخته شود، در حالی که امام حسین (ع) بعد از پیامبر اکرم (ص) نیز  برای بیدار کردن مردم قیام کردند.
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسدران انقلاب اسلامی عمل به واجبات و دوری از منکرات را شاخصه یک فرد دیندار دانست و گفت: شاخصه دینی بودن یک جامعه حاکمیت الهی آن است؛ جامعه مرده، جامعه‌ای است که حق‌محور نباشد و روحیه انقلابی در آن وجود نداشته باشد.
این مسئول با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی در آستانه چهل سالگی قرار دارد، عنوان کرد: دشمن در این مدت با اجرای نقشه‌ها و توطئه‌ها از هیچ تلاشی برای تخریب انقلاب فروگذار نکرده است، اما با وجود این حجم از دشمنی زنده بودن انقلاب یک معجزه است.
حاج‌صادقی بهترین راه تقرب به خدا را خدمت به مردم برشمرد و گفت: انقلاب اسلامی با همه سختی‌ها پیش رفته است، باید مراقب باشیم دشمن ناتوان و شکست خورده در همه میدان‌ها می‌خواهد یک بیماری بدون درد را در جامعه رواج دهد که به این اقدام فتنه می‌گویند.
وی افزود: دشمن امروز در هیئات مذهبی، مساجد، دانشگاه‌ها و میان عزادران حسینی و حوزه‌های علمیه یک انقلاب بدون جهاد و حماسه را تبلیغ می‌کند اما باید مراقب باشیم در مراسم عزاداری سیدالشهدا (ع) بعد حماسی این نهضت کمررنگ نشود.
وی خاطرنشان کرد: دشمن به دنبال زهر چشم گرفتن از اسلام است و قصد دارد اسلام بدون خطر را به جهان نشان دهد که امروز عربستان مصداق بارز اسلام بدون خطر در جهان است و در مقابل آن ایران پرچمدار اسلام حقیقی است.
حاج‌صادقی با تاکید بر اینکه نباید اجازه دهیم دین و انقلاب تحریف شود و باید از کسانی‌ که می‌خواهند اسلام‌زادیی و انقلاب‌زدایی کنند، ترسید، افزود: در برخی مواقع باید غیرت دینی به جوش بیاید؛ موضوع حضور زنان در ورزشگاه‌ها نمونه‌ای است که عده‌ای در حال قبح‌زدایی از آن در جامعه هستند و به تدربج آن را در جامه عادی جلوه دهند که باید غیرت‌مندان دین مراقب باشند.
این مسئول خاطرنشان کرد: دشمن امروز ذائقه مسئولان را از گفتمان مقاومت به گفتمان سازش تغییر داده است، باید از شرایط پاسداری از انقلاب درک درستی داشته باشیم تا با تهدیدهایی که متوجه انقلاب شده است، مقابله کنیم.

انتهای پیام

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Close