اخبار استان زنجان

ادبیات امریکا در تهدید ایران نشان از شکست تحریم ها است | اخبار زنجان

به گزارش سایت زنجانت :

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام جعفر رحیمی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر ابهر با اشاره به شهادت امام حسن عسگری ‌(ع)، افزود: حرکت امامان شیعه در طول تاریخ با هدف واحد، حفظ مکتب، هدایت امت، اتمام حجت، ناکام نمودن خصم و الگو شدن برای همه بوده است.
وی با اشاره به رهنمود های رهبری در دیدار با مدال آوران پارا آسیایی اظهار کرد: یکی از مشکلات کشور استفاده نکردن از ظرفیت های فراوان ملی مانند ظرفیت های جغرافیایی، فرهنگی، انسانی، تجاری است.
امام جمعه ابهر یادآور شد: اگر از ظرفیت‌های مغفول مانده در وجود انسان و کشور به خوبی استفاده شود زمینه ساز پیشرفت و موفقیت های بزرگ خواهد شد.
وی با اشاره به سالروز ولادت رسول اکرم (ص) تاکید کرد: هفته وحدت فرصت مناسبی برای طرح نیاز های جهان اسلام به ویژه اتحاد، همدلی، وحدت و یکپارچگی است.
حجت الاسلام جعفر رحیمی با اشاره به هفته بسیج خاطرنشان کرد: بسیج به همان اندازه که توانسته در زمینه نظامی موفق باشد در زمینه های علمی، تولید علم و تلاش علمی برای حل کشور کمک کرده است.
وی با اشاره به اعدام دو مفسد اقتصادی اظهار داشت: مردم ایران با مشاهده این برخوردهای انقلابی امیدشان افزایش می یابد و این موضع و برخورد قاطع جای تقدیر از قوه قضاییه دارد چرا که رسیدگی به پرونده های کلان فساد اقتصادی از مطالبات همیشگی مردم است.
امام جمعه ابهر در پایان از پیگیری مسئولان جهت اخذ مجوز ساخت ۲ مدرسه از ستاد اجرایی فرمان امام در روستای الگزیر و شریف آباد قدردانی کرد.
۹۵۵۶/۸۰۶۸

انتهای پیام /*

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Close