صفحه اصلی | اخبار استان زنجان | ارائه خدمات حمایتی به سالمندان در موسسه هفت باغ مهربانی زنجان

ارائه خدمات حمایتی به سالمندان در موسسه هفت باغ مهربانی زنجان

به گزارش سایت زنجانت :سرویس :

زنجان
-


زمان :  
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ – ۱۳:۲۷
شناسه خبر :
۶۸۹۲۵۰

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از زنجان، ابراهیم جمیلی، رئیس هیأت مدیره مؤسسه خیریه هفت باغ مهربانی زنجان در جمع خبرنگاران استان زنجان، اظهار کرد: معاینه روزانه و هفتگی از سالمندان در راستای ارائه خدمات درمانی و توانبخشی از اولویت های این موسسه است.

 

وی هدف این موسسه را ارائه خدمات حمایتی به سالمندان عنوان کرد و ادامه داد: از همین رو خدمات مشاوره‌ای، مراقبتی، فرهنگی، ورزشی، پزشکی و توانبخشی به سالمندان در مرکز هفت باغ مهربانی(خانه سالمندان زنجان) ارائه می گردد.

 

رئیس هیأت مدیره مؤسسه خیریه هفت باغ مهربانی زنجان به ارائه خدماتی همچون ماساژ درمانی، طب سنتی و دندانپزشکی به سالمندان اشاره کرد و افزود: در این موسسه خدماتی چون روانشناسی، مددکاری اجتماعی و تغذیه برنامه‌ریزی شده سالمندان ارائه می شود.

 

به گفته جمیلی در کنار دیگر خدمات ارائه شده به سالمندان فیزیوتراپی، کاردرمانی و گفتار درمانی، شنوایی‌سنجی و بینایی‌سنجی هم انجام می شود.

 

وی همچنین به برگزاری دوره‌های آموزشی برای سالمندان اشاره کرد و گفت: به همین منظور دوره آموزش نقاشی توسط شهرزاد اصولی استاد نقاشی ایران برگزار شد و نمایشگاهی از نقاشی پدربزرگ‌های هفت باغ مهربانی زنجان(خانه سالمندان) در نمایشگاهی در دانشگاه علوم پایه تحصیلات تکمیلی استان زنجان دایر شد.

 

رئیس هیأت مدیره مؤسسه خیریه هفت باغ مهربانی زنجان  ادامه داد: دوره‌های سفالگری، نقاشی روی شیشه، کتابخوانی و ورزش همگانی هم در دستور کار هفت باغ مهربانی زنجان است.

 

 

 

پایان پیام/۷۳


ضمیمه :

کلید ‫واژه‌ها:

|

|

|

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

پاسخ دهید