اخبار استان زنجان

ارتش مقتدرانه پاسخ تهدیدات دشمنان را می‌دهد

به گزارش سایت زنجانت :

ارتش مقتدرانه پاسخ تهدیدات دشمنان را می‌دهد

فرمانده تیپ ۲۱۶ زرهی ارتش زنجان با اشاره به اقتدار ارتش در مقابل تهدیدات دشمنان گفت: ارتش در کنار سایر نیروهای مسلح برای پاسداری از مرزها انگشت روی ماشه در مناطق مختلف مستقر است.

به گزارش آناج زنجان به نقل از تسنیم،امیر سرتیپ علی  مظهری در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز زنجان اظهار داشت: ارتش همواره به دفاع از مردم و کشور پرداخته و در پیروزی انقلاب اسلامی نقش بسزایی داشته است و پس از پیروزی انقلاب نیز پس از پاکسازی عناصر طاغوتی مجدد خود را سازماندهی کرد.

وی کمک به تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را یکی از اقدامات مهم ارتش و پس از  پیروزی انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: ارتش جمهوری اسلامی به مقابله با توطئه‌های ضد انقلاب‌ها و تجزیه‌طلبان نیز پرداخته است.

فرمانده تیپ ۲۱۶ زرهی ارتش زنجان با اشاره به اینکه ارتش در آغاز جنگ سازماندهی منسجمی نداشت خاطرنشان کرد: رژیم بعثی عراق با حمایت‌های همه جانبه استکبار جهانی و با ۱۲ لشکر که تجهیزات نظامی گسترده‌ای داشت به ایران حمله کرد در حالی که ارتش ایران با دو لشکر مقابل آنها ایستاد و با کمک سایر نیروهای مسلح به پیروزی‌های بزرگی رسید.

وی به پیروزی‌های نیروی هوایی در مقابل دشمنان اشاره کرد و گفت: شهدا جانبازان و آزادگان که جان خود را در راه حفظ کشور و انقلاب فدا کرده‌اند از افتخارات ارتش هستند.

امیر سرتیپ مظهری با تاکید بر آمادگی ارتش برای حفظ و حراست از کشور تصریح کرد: با گذشت ۳۰ سال از جنگ تحمیلی ارتش در کنار سایر نیروهای مسلح برای پاسداری از مرزها انگشت روی ماشه در مناطق مختلف مستقر است؛ ضمن اینکه نیروهای ارتش در حوادث طبیعی از جمله سیل و زلزله نیز به کمک مردم می‌آیند همانطور که در حادثه اخیر غرب کشور کارنامه درخشانی از خود بر جای گذاشت.

وی دانش و توان تسلیحاتی کشور را خوب ارزیابی کرد و گفت: ارتش شعار ما می‌توانیم را تحقق بخشیده و همواره تجهیزات خود رار به‌روز رسانی می‌کند و آن را ارتقا می‌دهد.

فرمانده تیپ ۲۱۶ زرهی ارتش زنجان در مورد انتخاب شعار حمایت از کالای ایرانی از طرف مقام معظم رهبری ابراز کرد: خرید کالای خارجی در نیروهای مسلح ممنوع شده و ما نیز در کنار سایر اقشار مردم تلاش خود را برای حمایت از کالای ایرانی به کار می‌گیریم.

وی با اشاره به اینکه کشور ایران با وجود تحولات منطقه در اوج آرامش و امنیت قرار دارد بیان کرد: با اطمینان به مردم می‌گوییم که فرزندان آنها در نیروهای مسلح آمادگی مقابله با دشمنان را دارند و هرگونه تهدید را قاطعانه پاسخ می‌دهند.

امیر سرتیپ مظهری با اشاره به اقتدار نیروهای مسلح و ارتش در مقابل تهدید دشمنان تصریح کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با اقتدار تمام و هدایت حکیمانه مقام معظم رهبری در اوج آمادگی قرار دارند.

وی به سالروز شهادت امیر سپهبد صیاد شیرازی اشاره کرد و گفت: شهید صیاد شیرازی در اخلاص انسانی بی‌نظیر بود و تلاش‌های او برای خدمت به کشور در ارتش افتخار آفرین شد.

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Close