اخبار استان زنجان

استفاده از نرم افزار SDI باید به فرهنگ تبدیل شود

به گزارش سایت زنجانت :

مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری زنجان با اشاره به ضرورت دسترسی تمامی مدیران به اطلاعات در کوتاهترین زمان ممکن، اظهار کرد: هرچند ممکن است پیاده سازی بستر SDI در تمامی ادارات در گام اول بطور کامل اجرایی نشود ولی استفاده از این اطلاعات پایه و در اختیار قرار دادن آن ها باید به یک فرهنگ در نظام اداری تبدیل شود.

به گزارش “همدلی‌زنجان”؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ پریسا فتحعلی بیگلو در نخستین جلسه اجرای نرم افزار SDI که با حضور استاندار زنجان برگزار شد، سیستم SDI را به معنای مجموعه ای از فناوری ها، سیاست ها و ترتیبات سازمانی توصیف کرد و گفت: این بستر می تواند امکان دسترسی عموم مردم به اطلاعات پایه داده‌مکانی را فراهم کند.

وی تسهیل در تبادل اطلاعات را از مزایای این بستر اطلاعاتی برشمرد و افزود: می توان در زمان بروز بحران از این اطلاعات در کوتاهترین زمان ممکن استفاده کرد.

فتحعلی بیگلو ایجاد اشتغال، قابلیت اجرا در سطوح مختلف و برخورداری از صرفه اقتصادی از دیگر مزایای این سیستم اطلاعاتی و داده ای بود که مدیر دفتر فناوری اطلاعات استانداری زنجان به آن ها اشاره و خاطر نشان کرد: SDI یک برنامه استاندارد و جامع است که می تواند کمک شایانی در اتخاذ تصمیمات دقیق مدیریتی و کارشناسی داشته باشد.

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Close