اخبار استان زنجان

اطلاعات هنرجویان خرمدره در سامانه اوقات فراغت ثبت و ساماندهی شد | اخبار زنجان

به گزارش سایت زنجانت :

سرویس :

زنجانزمان :   ۱۳۹۷/۸/۱۵ – ۰۹:۴۵شناسه خبر : ۷۳۸۰۶۳

به گزارش خبرگزاری شبستان از زنجان، در پی استقبال نوجوانان و جوانان از کلاسهای اوقات و فراغت تا کنون ١٣٠٠ نفر از هنرجویان شرکت کننده در پایگاههای اوقات فراغت ثبت و ساماندهی شدند .

 

تعداد پایگاه های زیر پوشش این اداره تعداد ٢٠ کانون فرهنگی و هنری مساجد روستایی و شهری و ۶ آموزشگاه  فرهنگی و هنری  و فرهنگسرای امام خمینی (ره) می باشد .

 

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرمدره علاوه بر تشکیل دوره های آموزشی فرهنگی و هنری برنامه متنوع مسابقات ، اکران فیلم ، اجرای تئاتر ، کنسرت های موسیقی و اردوهای درون استانی و برون استانی را برای پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان  در نظر گرفته است .

 

ایرج داودبیگی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرمدره نیز در این خصوص اظهار داشت:  شکل دادن به نحوه گذراندن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان بسیار مهم است و استفاده صحیح از اوقات فراغت هم بر زندگی فرد و هم بر جامعه تأثیر مثبت خواهد داشت، به همین جهت غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان به ویژه در ایام فراغت آنها از تحصیل، همواره عاملی بازدارنده برای پیشگیری از وقوع آسیب های اجتماعی تلقی می شود. و باید برنامه ریزیی اصولی در این خصوص انجام پذیرد .

 

پایان پیام/۷۳

ضمیمه :

کلید ‫واژه‌ها:

|

|

|

|

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Close