صفحه اصلی | اخبار استان زنجان | افسانه شکست ناپذیری رژیم غاصب فروریخته است

افسانه شکست ناپذیری رژیم غاصب فروریخته است

به گزارش سایت زنجانت :

حجت الاسلام مقدمی امروز در خطبه های  نماز جمعه ایجرود با اشاره بر اینکه نخست وزیر رژیم صهیونیستی در کنفرانس امنیتی مونیخ، با نمایش بخشی از بال پهپاد سرنگون‌شده در یک نمایش مضحک، آن را به دست گرفته تهدیدات تندی را علیه ایران مطرح کرد، اظهار داشت: این قطعه از فروند پهپاد در حال حرکت به‌سمت سرزمین اشغالی بوده که توسط یک فروند بالگرد ارتش اسرائیل رهگیری و سرنگون شده است.

وی با بیان اینکه این پهپاد اگرچه مشخص نیست که متعلق به کدام کشور است، افزود: رژیم غاصب اسرائیل ادعا کرده که این پهباد ایرانی بوده است.

امام جمعه ایجرود با بیان اینکه نتانیاهو در اقدامی عجیب، بخشی از بال این پهپاد سرنگون‌شده را در کنفرانس امنیتی مونیخ که محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان نیز در آن حضور داشت، به‌نمایش گذاشته و تهدیدات تندی را متوجه ایران کرد، ادامه داد: افسانه شکست‌ ناپذیری رژیم غاصب صهیونیستی سال هاست که فروریخته است.

وی با تاکید بر اینکه اقدام نخست وزیز رژیم غاصب صهیونیستی به این معنا است که موقعیت‌شان تنزل پیدا کرده و در مواجهه با انقلاب شرایط‌شان پیچیده‌تر شده است، عنوان کرد: ملت غیور و انقلابی ایران در جبهه حق علیه باطل با بصیرت، پشتیبان ولایت فقیه است و تهدیدات دشمنان ترقه بازی بیش نیست.

 

حجت الاسلام مقدمی با اشاره بر حادثه خیابان پاسداران در تهران، اضافه کرد: ما امنیت و آرامش خود را مرهون غیور مردان نیروی انتظامی و پاسداران هستیم.

وی با اشاره بر اینکه هشتم اسفند ماه روز امور تربیت اسلامی است، گفت: براین اساس هفته تربیت اسلامی و روز امور تربیتی فرصت مناسبی است تا ضمن ایجاد فضای گفت‌وگو، تبادل نظر و نقد سازنده، راهکارهای بهبود و کیفیت بخشی به فعالیت‌های امورتربیتی را مورد بررسی قرار دهد.

انتهای پیام/

 

 

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

پاسخ دهید