خانه | اخبار استان زنجان | امام جمعه زنجان: حمایت از مظلومان اصول انقلاب اسلامی است

امام جمعه زنجان: حمایت از مظلومان اصول انقلاب اسلامی است

به گزارش سایت زنجانت :سرویس :

زنجان
-


زمان :  
۱۳۹۶/۷/۲۱ – ۱۴:۳۸
شناسه خبر :
۶۶۱۹۵۶

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از زنجان، آیت الله علی خاتمی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان امروز در خطبه های نماز جمعه شهر زنجان اظهار کرد: توطئه های آمریکا علیه ایران همواره وجود داشته و همین مساله بر عدم امکان سازش بین ایران و آمریکا تاکید دارد.

 

وی با بیان اینکه آمریکا هیچگاه از خصلت زورگویی دست برنمی دارد، گفت: نظام جمهوری اسلامی هم همواره بر ارزش های انقلاب و خون شهدا پایبند است و همین مساله بیانگر عدم سازش بین این دو کشور خواهد بود.

 

خطیب جمعه زنجان به تلاش آمریکا برای نقض برجام تاکید کرد و گفت: آمریکا سعی می کند تا طوری رفتار کند تا ایران بگوید برجام نمی خواند و همین مساله موجب موضع گیری مجامع جهانی بر علیه کشور ما شود.

 

امام جمعه زنجان ادامه داد: در صورت پایبندی آمریکا به برجام تلاش های این کشور برای دامن زدن به ایران هراسی در دنیا ادامه خواهد داشت تا سعی کند در دنیا نسبت به ایران وحشت به وجود آورد.

 

آیت الله خاتمی یکی دیگر توطئه های آمریکا را عملیات روانی بر علیه ایران خواند و گفت: امریکا تلاش می کند تا یکی از ارکان نظام را تضعیف کند در حالیکه تمام نظام و ملت در برابر این توطئه ها ایستاده است.

 

نماینده ولی فقیه در استان حمایت از مظلومان و ستمدیدگان را یکی از اصول انقلاب خواند و گفت: ملت ایران همواره در برابر تفرقه افکنی و فتنه گری آمریکا ایستاده است.

 

خطیب جمعه زنجان در بخش دیگری از سخنان خود به روز جهانی استاندار در ۲۲ مهر اشاره کرد و گفت: در راستای مصرف کالاهای داخلی برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی بایستی کالاها از کیفیت لازم برخوردار باشند.

 

 

پایان پیام/۷۳


ضمیمه :

کلید ‫واژه‌ها:

|

|

|

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

پاسخ دهید