اخبار استان زنجان

امام جمعه زنجان: قدرت موشکی ایران کشورهای استکبار جهانی را سرجایشان نشانده است | اخبار زنجان

به گزارش سایت زنجانت :

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان،آیت‌الله علی خاتمی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه، با بیان اینکه قدرت موشکی ایران امروز استکبار جهانی را سرجای خودنشانده است اظهار داشت: این قدرت موشکی ایران است که آمریکا را از سوریه بیرون کرد.

وی با اشاره به اقتدار انقلاب اسلامی ایران در برابر کشورهای استکبار جهانی افزود: ایران امروز در زمینه قدرت موشکی به پیشرفت‌های بسیار خوبی رسیده که این قدرت بازدارندگی در برابر استکبار جهانی است.

امام جمعه زنجان با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران در همه زمینه پیشرفت‌های چشمگیری داشته است، خاطرنشان کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران با داشتن قدرت و اقتدار خود در منطقه و جهان حرف اول را می‌زند.

خاتمی در ادامه با اشاره به حضور پرشور ملت ایران در راهپیمایی روز ۱۳ آبان بیان کرد: ملت ایران با حضور خود پاسخ محکمی با دشمنان انقلاب دادند.

وی با اشاره به اینکه علی رغم تلاش دشمنان حضور مردم در راهپیمایی روز ۱۳ آبان بی‌نظیر بود بیان کرد: دشمنان تمام تلاش خود را بکار بسته بودند که روحیه مردم را تضعیف کنند ولی ملت ایران با حضورشان پاسخ محکمی به دشمنان دادند.

امام جمعه زنجان با اشاره به خدمات رسانی موکب زنجان در شهر سامرا برای زائران اربعین گفت: موکب زنجان در شهر سامرا امسال حضور پررنگی داشت و خدمات بسیار خوبی برای زائران ارائه داد.

انتهای پیام/ ز

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Close