اخبار استان زنجان

اولویت‌ شهرداری اتمام پارکینگ طبقاتی در سال جاری است

به گزارش سایت زنجانت :رییس شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه کمبودپارکینگ معضل شهر زنجان است، گفت: روزشمار ساخت برای پارکینگ طبقاتی نصب می‌شود.


احمد نصیری اظهار کرد: افزایش خودروها در سطح شهر موجب شده تا علاوه بر ایجاد مشکلات ترافیک، مشکل کمبود پارکینگ هم به وجود آید.


وی با اشاره به اینکه در زمینه حل مشکل ترافیک اقدامات زیادی از طرف شهرداری انجام شده است، اضافه کرد: از جمله اقدامات در این حوزه ساخت پارکینگ است که در حال انجام است.


رییس شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه در حال حاضر نیز چند پارکینگ در شهر زنجان در حال ساخت است، تصریح کرد: یکی از اولویت‌های مجموعه شهری این است که کار ساخت پارکینگ طبقاتی امسال به پایان برسد.


نصیری با اشاره به اینکه بازدیدهای مستمری از این پروژه برای پیگیری روند امور انجام می‌شود، اضافه کرد: البته برای بررسی بهتر به زودی روز شمار ساخت در این پروژه نصب خواهد شد.


وی تصریح کرد: با توجه به اینکه امروز مشکل ترافیک و معضل پارکینگ به یکی از دغدغه‌های مهم مردم استان تبدیل شده است، از همین رو در تلاش هستیم که این مشکل به نحو احسن حل شود.


رئیس شورای اسلامی شهر زنجان همچنین به سایر پروژه‌های در دست پیگیری شورای شهر نیز اشاره کرد و گفت: امسال یکی از اولویت‌های شورای شهر آغاز ساخت پروژه سبزه‌میدان و همچنین پیاده‌راه است.


نصیری به سایر پروژه‌های شاخص شهر زنجان شامل پل گلشهر کاظمیه نیز اشاره کرد و افزود: این پل نیز مجوز شورای ترافیک را گرفته و به زودی کار ساخت آن آغاز خواهد شد.


وی گفت: ساخت پارک بانوان در غرب شهر زنجان نیز از دیگر پروژه‌های شهرداری است که امیدواریم امسال کار ساخت آن به پایان برسد.


Print


منبع خبر :: مطالعه متن کامل

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Close