اخبار ایران و جهان

ایران نایب قهرمان والیبال جام کنفدراسیون آسیا شد

به گزارش سایت زنجانت :


ایران نایب قهرمان والیبال جام کنفدراسیون آسیا شدتیم والیبال ایران اعزامی به ششمین دوره رقابت های جام کنفدراسیون آسیا امروز (چهارشنبه) با قبول شکست برابر تیم قطر، به کسب عنوان نایب قهرمانی این مسابقات بسنده کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از ایرنا؛ شاگردان «بهروز عطایی» در این دیدار در حالی با نتیجه ۳ بر۲ مغلوب تیم قطر شدند که گیم های اول و دوم را به سود خود به پایان بردند، اما در ادامه و در سه گیم متوالی بازی را به حریف خود واگذار کردند تا دستشان از مدال طلای این رقابت ها دور بماند.
بازیکنان تیم ایران گیم های اول و دوم را به نتایج ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۱ بردند و قطری ها نیز گیم های سوم تا پنجم را به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۲، ۲۵بر ۱۸ و ۱۵ بر ۱۰ از آن خود کرده و به مقام قهرمانی رسیدند.
تیم ایران در دیدار نیمه نهایی تیم چین تایپه میزبان این رقابت ها را با نتیجه ۳ برصفر شکست داده و تیم ایران را برای پنجمین بار راهی دیدار نهایی این مسابقات کرده بود.
پیش از این نمایندگان اعزامی والیبال ایران به این رقابت ها سه بار عنوان قهرمانی و یک بار نیز عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرده بودند.
در دیدار رده بندی این رقابت ها تیم ژاپن با نتیجه ۳ بر ۲ درحالی برابر تیم چین تایپه به پیروزی رسید که نتایج گیم های اول و دوم را به این تیم واگذار کرده بود.
ششمین دوره جام کنفدراسیون والیبال آسیا هفدهم مردادماه با شرکت تیم های ژاپن، کره جنوبی، قزاقستان، ایران، استرالیا، چین تایپه، قطر، ویتنام و تایلند به میزبانی چین تایپه آغاز و امروز(چهارشنبه) پس از ۸ روز به کار خود با قهرمانی تیم قطربه پایان رسید.

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Close