اخبار استان زنجان

بهره برداری از ۹ پروژه در شهرکهای صنعتی استان زنجان

به گزارش سایت زنجانت :

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان، گفت: همزمان با ایام مبارک دهه فجر ۹ پروژه این شرکت به بهره برداری می‌رسد.
به گزارش “همدلی‌زنجان”؛ روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان، ایرج احمدی افزود: برای این پروژه ها اعتباری بالغ بر ۳۴۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی، ملی و استانی هزینه شده است.
وی به بهره برداری از شهرک تخصصی برق، الکترونیک و آی تی اشاره کرد و گفت: فاز اول این شهرک با مساحت ۴۰ هکتار آماده واگذاری به سرمایه گذاران می باشد.
احمدی اضافه کرد: تمامی زیرساخت های ناحیه کارگاهی ظریفان از جمله تامین آب، برق و عملیات حفر چاه و احداث منبع هوایی، احداث کانال انحراف آب، اجرای عملیات خاکی و زیرسازی و نصب تابلو در این ناحیه به پایان رسیده و در حال حاضر پیمانکار احداث ساختمان های این ناحیه نیز مشخص گردیده و در ایام دهه فجر احداث این ساختمان ها نیز آغاز خواهد شد.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی به بهره برداری از تصفیه خانه شهرک صنعتی شریف ابهر اشاره کرد و افزود: این تصفیه خانه با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال احداث گردیده و با حضور مسئولان افتتاح می شود.
وی بهره برداری از شهرک صنعتی سلطانیه را از دیگر برنامه های این شرکت برشمرد و تصریح کرد: آماده سازی این شهرک با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال به اتمام رسیده و در ایام دهه مبارک فجر واگذاری زمین به متقاضیان آغاز خواهد شد.
احمدی خاطر نشان ساخت: بهره برداری از ساختمان های آتش نشانی شهرک صنعتی افق ابهر و شهرک صنعتی انگوران، بهره برداری از شبکه گاز توزیع شهرک انگوران، بهره برداری از فیبر نوری شهرک صنعتی افق ابهر، بهره برداری از فیبر نوری و مخابرات شهرک خدابنده، بهره برداری از فیبر نوری و مخابرات شهرک صنعتی برق، الکترونیک و آی تی و بهره برداری از ساختمان کسب و کار افق ابهر از دیگر برنامه های این شرکت در ایام دهه فجر امسال می باشد.
وی اظهار داشت: در کنار بهره برداری از این طرح ها و پروژه‌ها، آغاز عملیات اجرایی احداث ساختمان آتش نشانی شهر‌کهای صنعتی افق ابهر و انگوران نیز جزو برنامه های این شرکت در چهلمین بهار انقلاب اسلامی می باشد.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان در پایان خاطر نشان ساخت: همزمان با چهلمین بهار انقلاب شکوهمند اسلامی، ۵ واحد صنعتی در سطح شهرکهای صنعتی استان به بهره برداری رسیده و یک واحد نیز کلنگ زنی خواهد شد.

 

لینک کوتاه:

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Close