تبلیغات

اطلاعات شغل

بخش مشاغل پرتال جامع استان زنجان به عنوان محلی شناخته شده در اینترنت برای معرفی خدمات، کالاها و تجارت شما با قیمتهای مناسب است. حضور در شبکه جهانی اینترنت و قرار گرفتن در مسیر جستجوی میلیون‌ها ایرانی در Google و Yahoo و سایر موتورهای جستجو با پیوستن به بخش مشاغل زنجانت فراهم میگردد. بخش مشاغل زنجانت به عنوان مرجعی جهت یافتن اطلاعات همه روزه مورد استفاده تعداد زیادی از افراد قرار می گیرد.

ثبت مشاغل در سایت زنجانت (پرتال جامع استان زنجان) رایگاناست ولی می توانید با پرداخت هزینه بسیار کم یک صفحه اختصاصیبسیار زیبا و شیک با امکانات بسیار زیاد برای کسب و کار خود داشته باشید که مسلما در پیشرفت کاری و فروش بیشتر شما موثر خواهد بود !

بنرهای تبلیغاتی

با توجه به محدودیتهای تحمیل شده به ایران در گوگل ، فیس بوک و غیره (بنا به تحریم های آمریکا) ، بر خلاف اکثر کشورها، ایران به جای جستجو و یا داشتن بازار رسانه های اجتماعی به صنعت تبلیغات بنری آنلاین تسلط دارد. تبلیغات بنری در ایران بیشترین میزان بازدید، کلیک و به صرفه ترین هزینه بر اساس کلیک را دارا میباشد.

زنجان مس

ایران سرامیک - ساخت استخر , پیمانکاری استخر , ساخت سونا جکوزی

تبلیغات محتوایی

رپرتاژ آگهی (به انگلیسی: Advertorial) به شکلی از آگهی گفته می‌شود که در قالب گزارش ارائه شود. یعنی، مخاطبان رسانه‌ای تصور کنند که یک گزارش بی طرفه به آنها ارائه می‌شود، در حالی که آنچه آنها می‌بینند، می‌شنوند و می‌خوانند، در واقع تلاشی سازمان یافته برای تقویت جنبه‌های ذهنی یک محصول یا خدمت در ذهن آنها است.

بک‌لینک به پیوندهایی گفته میشود که از سایتهای دیگر به سایت شما داده میشود. زمانی که از سایت خود به سایت دیگر پیوند میدهید، سایت مقابل از سایت شما بک لینک دریافت کرده است. هرچه بک‌لینک بیشتری به سایت شما روانه شود، سایتتان محبوب‌تر خواهد بود.

برای دریافت مشاوره و اطلاعات در این زمینه با ما تماس بگیرید

طراحی سایت زنجان

طراحی گرافیک زنجان | بنر | پوستر | کارت ویزیت | لوگو | ست اداری | بروشور | کاتالوگ

Close