اخبار استان زنجان

تمسک به قرآن بهترین راه مصون ماندن از آسیب های اجتماعی

به گزارش سایت زنجانت :

سردارعلی آزادی در مراسم جشن فارغ التحصیلی پیش دبستانی شکوفه های بهاری دارالقرآن کریم امام خامنه ای(مدظله العالی) فرماندهی انتظامی استان گفت: اولین بار است که در سطح کشور برای نونهالان و کودکان عزیز برنامه هایی در این سطح اجرا می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، سردار علی آزادی با بیان اینکه عمل به آموزه های قرآنی موجب امنیت و آرامش در جامعه می شود، گفت : تمسک به قرآن و ائمه اطهار(ع) بهترین راه برای مصون ماندن فرزندان از آسیب های اجتماعی است.

وی با بیان اینکه ما در عصری زندگی می کنیم که به عنوان عصر اطلاعات و ارتباطات است، تصریح کرد: در این عصر، دشمنان سعی دارند هجمه های زیادی را از طریق فضای مجازی به فرزندان ما وارد کنند که تمسک به قرآن کریم و ائمه اطهار (ع) بهترین راه برای محفوظ ماندن از این خطرات است.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه دارالقرآن کریم امام خامنه ای(مدظله العالی) فرماندهی انتظامی استان زنجان، در سطح کشور و استان جزء مراکز نمونه است، عنوان کرد: والدین باید فرزندان خود را به چنین مراکزی سوق دهند تا فرزندان آن ها با تمسک به قرآن و اهل‌بیت(ع) از خطرات احتمالی در امان باشند.

سردار آزادی با بیان اینکه دشمنان می خواهند که ما جامعه ای بدون نظم و امنیت داشته باشیم، افزود: با اجرای برنامه های قرآنی هم نظم و انضباط را به کودکان آموزش می دهید و هم در راستای حفظ تعالیم اسلام و موازین شرعی، پیشقدم خواهید بود.

فرمانده انتظامی استان زنجان با تاکید بر اینکه دشمنان برای کشور ما امنیت، اقتدار، عزت و استقلال نمی خواهند، متذکر شد: آنها می خواهند ما زیر چتر استکبار برویم؛ ولی ما باید برای امنیت و عزت خودمان دفاع کنیم و خواری بر چشم دشمنان باشیم.

 

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Close