صفحه اصلی | اخبار استان زنجان | حجت الاسلام فیروز خسروی به عنوان سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ماهنشان معرفی شد/ روحانیت انقلابی از تاثیر گذاران در جامعه است+عکس

حجت الاسلام فیروز خسروی به عنوان سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ماهنشان معرفی شد/ روحانیت انقلابی از تاثیر گذاران در جامعه است+عکس

به گزارش سایت زنجانت :

حجت الاسلام فیروز خسروی به عنوان سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ماهنشان معرفی شد/ روحانیت انقلابی از تاثیر گذاران در جامعه است+عکس
۲۰ مهر ۱۳۹۶

حجت الاسلام فیروز علی خسروی به عنوان سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ماهنشان معرفی و از زحمات حجت الاسلام رحمانی تقدیرشد.

 

به گزارش شمیم ماهنشان،امروز برخی از مسئولین تبلیغات اسلامی اداره کل در استان به همراه سرپرست جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ماهنشان با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

امام جمعه شهرستان ماهنشان با اشاره به ظرفیت و جایگاه روحانیت در جامعه، گفت:در شهرستان ماهنشان کمبود روحانیت وجود دارد و یا برخی از روحانیون که در این شهرستان هستند غیربومی بوده و به طب آسیب ها و مشکلاتی خواه یا ناخواه پیش خواهد آمد .

حجت الاسلام زاهدی پور اظهارداشت: برای جلوگیری از آسیب ها و مشکلات نفراتی را از بین برداران علاقه مند بومی برای تحصیل در حوزه علمیه به استان فرستادیم و حوزه علمیه خواهران را نیز در این شهرستان تاسیس کردیم تا جای کمبود علما و روحانیون پر شود.

وی با اشاره به فعالیت برخی ها علیه انقلاب و رهبرانقلاب، افزود: یکی از آسیب ها و ایجاد تفرقه ،این است که برخی ها در مخالفت با مقام معظم رهبری حرکت هایی را انجام میدهند که نباید رشد پیدا کرده و جامعه را دچار هرج و مرج کنند، هستند کسانی که می خواهند انقلاب و رهبری را تفکیک بدهند و با این عنوان مطالبی را به خورد مردم بدهند اما باید بفهمند که تفکیک انقلاب و رهبری غلط بوده و این نشان دهنده این است که انقلاب را متوجه نشدند.

امام جمعه شهرستان ماهنشان از سرپرست جدید اداره تبلیغات اسلامی خواست با استفاده از ظرفیت های هیات امنا و …با احیاء دوباره و بازسازی ساختارهای زیربنایی و تقویت نقاط قوت و احیانا ضعف گذشته ها را به صورت انقلابی برطرف کند.

حجت الاسلام زاهدی پور با بیان اینکه رییس اداره تبلیغات اسلامی به عنوان یک روحانی انقلابی می تواند در جامعه تاثیر گذار باشد، اظهارداشت: حجت الاسلام صفی یاری یکی از نفرات انقلابی برای نظام و استان زنجان است که با داشتن روحیه انقلابی گری به صورت عالمانه، جامعه شناسانه، مبانی شناسی و … که در سخنان و تحلیل های سیاسی که انجام دادند قابل مشهود بوده ستودنی است و مایه مباهات و افتخار برای نظام و استان است.

photo_2017-10-12_11-43-16

photo_2017-10-12_12-17-38

انتهای پیام/

  کد مطلب: ۳۳۸۳۲  

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

پاسخ دهید