صفحه اصلی | اخبار استان زنجان | خرمدره برای پذیرش مسافران نوروزی آماده می شود

خرمدره برای پذیرش مسافران نوروزی آماده می شود

به گزارش سایت زنجانت :


داود آبیان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر این اساس در ایام نورز ۴۰۰ نفر در خانه معلم،۳۰۰ نفر در ۲ مدرسه شبانه روزی و ۲۰۰ نیز در تنها هتل خرمدره پذیرش خواهند شد.
وی یادآوری کرد: در مواقع بحران شمار اسکان مسافران و گردشگران نوروزی در محل های پیش بینی شده افزایش خواهد یافت و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.
آبیان افزود: تنها هتل این شهرستان با تخفیف ۴۰ تا ۶۰ درصدی آماده پذیرش از میهمانان و گردشگران نوروزی است و تلاش می شود، خدمات خوبی به مراجعه کنندگان ارائه شود.
وی، برپایی ۲ سفره هفت سین و غرفه های صنایع دستی را از دیگر برنامه های میراث فرهنگی خرمدره در ایام نوروز اعلام کرد و علاوه بر آن ۲۰ هزار بروشور چاپ شده که جاذبه های گردشگری این شهرستان به مسافران و گردشگران نوروزی معرفی خواهد شد.
مدیر میراث فرهنگی خرمدره ادامه داد: با کارهای انجام شده روستاهای انجلین و الوند که از جمله روستاهای هدف گردشگری این شهرستان به شمار می رود،برای بازدید گردشگران و مسافران نوروزی آماده سازی شده است.
وی خاطرنشان کرد: سیاست اصلی دولت یازدهم جذب گردشگری منوط به فراهم کردن زیرساخت های لازم است و در این ارتباط برنامه های مختلفی برای ورود و جذب بیشتر گردشگران در این شهر مورد توجه قرار گرفته است.
شهرستان خرمدره ۴۹ تپه و محوطه باستانی دارد.
به گزارش ایرنا، شمار گردشگران ورودی به شهرستان خرمدره از ۲۸ اسفند ۹۴،لغایت ۱۶ فرودرین حدود ۴ هزار و ۵۰۰ نفر اعلام شده است.
شهرستان خرمدره با ۴۰۷ کیلومتر مربع مساحت معادل ۱٫۸ درصد از وسعت کل استان و ۶۵ هزار و ۱۶۶نفر معادل ۶٫۴ درصد از جمعیت کل استان را تشکیل می دهد.
۶۰۸۵/۷۳۲۰
خبرنگار: اعظم شامی *** انتشار دهنده: رویا رفیعی

انتهای پیام /*

در سایت زنجانت اخبار بصورت کوتاه درج می گردد.
برای مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید