اخبار استان زنجان

رانندگان تاکسی‌‌ در زنجان لباس فرم می‌پوشند

به گزارش سایت زنجانت :مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری زنجان گفت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های شهرداری زنجان، تهیه لباس فرم برای رانندگان تاکسی در شهر است که به جدیت پیگیر این طرح هستیم.


سید اسماعیل موسوی گفت : سازمان حمل و نقل بار و مسافر برنامه‌های متعددی برای ساماندهی خطوط مسافری و همچنین وضعیت فعالان در این حوزه برنامه‌ریزی کرده است که یک به یک اجرایی خواهند شد.


وی با اشاره به اینکه یکی از برنامه‌های سازمان متحدالشکل کردن لباس فرم رانندگان تاکسی است، اضافه کرد: هدف از این اقدام سهولت در شناسایی رانندگان تاکسی از سوی مردم، رعایت نظافت و بهداشت عمومی رانندگان است.


مدیرعامل سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری زنجان ادامه داد: با اجرای این طرح رانندگان درون شهری از تاکسی‌های گذری قابل تشخیص خواهند بود و  مردم با امنیت و آسودگی خاطر بیشتر از این وسیله نقلیه برای جابه‌جایی استفاده خواهند کرد.


موسوی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۲ هزار و ۴۰۰ راننده تاکسی در زنجان فعالیت دارند، بیان کرد: در حال حاضر شکل این لباس‌ها و نحوه خریداری آن مشخص نشده است، هرچند که در صورت تامین منابع مالی این اتفاق رخ خواهد داد و البته طبق پیش‌بینی اجرایی شدن این موضوع نیازمند ۷۰ میلیون تومان اعتبار است.


وی اضافه کرد : تهیه لباس‌های فرم برای تاکسیرانی و اقدامی از این قبیل موجب خدمت رسانی بهتر به مسافران و رضایت هر چه بیشتر شهروندان خواهد شد.


Print


منبع خبر :: مطالعه متن کامل

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Close