صفحه اصلی | اخبار استان زنجان | سپاه کارنامه درخشانی دارد/دیدار فرمانده جدید سپاه خدابنده با امام جمعه شهر قیدار+تصاویر

سپاه کارنامه درخشانی دارد/دیدار فرمانده جدید سپاه خدابنده با امام جمعه شهر قیدار+تصاویر

به گزارش سایت زنجانت :

امام جمعه قیدار در جمع پاسداران شهرستان خدابنده گفت: سپاه کارنامه درخشانی دارد و رهبری از عملکرد این مجموعه رضایت دارد.
به گزارش اشراق۲۴،صبح امروز رسول اکبری فرمانده جدید سپاه خدابنده  در اولین روز کاری خود به همراه همکاران با امام جمعه قیدار دیدار کرد.

اکبری در این دیدار عنوان کرد: دفتر امام جمعه منتسب به ولایت است و برای متبرک شدن برای آغاز کار خدمت لازم دانستم که در محضر امام جمعه شهر قیدار پدر معنوی شهرستان خدابنده شرف یاب شوم و از رهنمودهای حکیمانه وی استفاده کنم.

وی افزود: مردم ولی نعمت ما هستند و خدمت به آنها توفیق الهی را می طلبدو این امر بویژه برای مردم شهرستان خدابنده که انقلابی و ولایی هستند و به خطه دارالمونین معروف و مشهور است دارای ارزش بیشتری است.

فرمانده جدید سپاه خدابنده با بیان اینکه سپاه بازوان قدرتمند نظام اسلامی است ادامه داد: مردم شهرستان وفاداری خود را به نظام اسلامی بارها ثابت کرده اند و ما به عنوان سربازان ولایت با تمام وجود آماده خدمت به آنها علی الخصوص محرومین هستیم.

سپس حجت الاسلام موسوی عنوان کرد: وظیفه خطیر پاسداری حفاظت از ولایت است و به واقع سپاه امید ولایت و مردم مستضعف و جبهه انقلاب است و رهبری بارها رضایت خود را از سپاه اعلام کرده اند و رضایت ولی امر رضایت صاحب امر را در پی دارد.

وی افزود: سپاه کارنامه درخشانی دارد و و همیشه خط شکن و پیشگام بوده است و خواهد بود و در هر زمینه ای که ورود پیدا کرده است موفق بوده است.

امام جمعه قیدار ادامه داد: وجود نیروهای مومن و انقلابی یکی از ظرفیت های بسیار مهم شهرستان خدابنده به شمار می رود و انصافا مجموعه سپاه و بسیج در انجام وظایف محوله به نحو احسن عمل کرده اند و در پایان سخنان خود از زحمات ولی اله ابراهیمی فرمانده سابق سپاه خدابنده قدردانی کرد.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

پاسخ دهید