اخبار استان زنجان

صورت های مالی سال ۹۶ مهرانه از سوی اعضای هیات امنای این مجموعه تصویب شد

به گزارش سایت زنجانت :

سرویس :

زنجانزمان :   ۱۳۹۷/۴/۲۳ – ۱۱:۱۵شناسه خبر : ۷۱۵۷۲۶

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از زنجان، جلال بهاریان، بازرس اصلی مهرانه امروز در نشست سالانه اعضای هیئت امنای مهرانه که در سالن جلسات رادیوتراپی برگزار شد، با تشریح جزئیات دارائی‌های نقدی و غیرنقدی، مشهود و نامشهود، منقول و غیرمنقول و درآمدها و هزینه‌های این مجموعه گفت: تمامی اطلاعات و صورت های مالی مهرانه طبق مدارک و اسناد ارائه شده مورد تایید بازرسین و مسئولین ارگان‌های دولتی و غیردولتی ذیربط می باشد.

 

وی با بیان اینکه صورت های مالی مهرانه از سال ۹۱ تا ۹۵ به بعد در راستای شفافیت های مالی این مجموعه در سایت رسمی این مجموعه درج می‌گردد، افزود: پس از تصویب صورت های مالی سال ۹۶ مهرانه از سوی هیئت امنای مهرانه، به زودی اطلاعات مالی مجموعه منتشر می‌گردد.

 

بازرس اصلی مهرانه با اشاره به انبارگردانی اموال مهرانه از سوی مسئولین و دست اندرکاران امور مالی و اموال در سال ۹۶ عنوان کرد: ثبت سیستماتیک این مهم نیز در راستای شفافیت مالی مهرانه بوده است.

 

وی با بیان اینکه ” آماده پاسخگویی به ابهامات در صورتهای مالی مهرانه هستیم”، از تمامی کارشناسان دعوت کرد تا پس از مطالعه و بررسی صورت های مالی مهرانه موجود در سایت رسمی مجموعه نقطه نظرات خود را بیان کنند.

پایان پیام/۷۳

ضمیمه :

کلید ‫واژه‌ها:

|

|

|

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Close