صفحه اصلی | اخبار استان زنجان | ضرورت برخورد قوه قضائیه با دروایش داعش مسلک و ناقضان امنیت عمومی

ضرورت برخورد قوه قضائیه با دروایش داعش مسلک و ناقضان امنیت عمومی

به گزارش سایت زنجانت :سرویس :

زنجان
-


زمان :  
۱۳۹۶/۱۲/۴ – ۱۴:۲۶
شناسه خبر :
۶۹۱۴۳۷

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از زنجان، حجت‌الاسلام میر یعقوب موسوی،  امام جمعه موقت زنجان ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه زنجان اظهار کرد: انقلاب اسلامی موجب عزت مردم شده است.

 

وی به دیدار مردم آذربایجان شرقی با مقام معظم رهبری و فرموده های ایشان اشاره کرد و گفت: باید در راستای مقابله با خطر اشرافی گری زمینه گسترش عدالت در جامعه فراهم شود.

 

خطیب موقت زنجان در بخش دیگری از سخنان خود به جنایات دراویش در تهران اشاره کرد و یادآور شد: قوه قضائیه باید با دروایش داعش مسلک و ناقضان امنیت عمومی برخود کنند.

 

وی با اشاره به اینکه این دروایش با چاقو کشی، اربده کشی، ایجاد مزاحمت، ایجاد رعب و وحشت، تعرض به اموال مردم و عمومی، امنیت عمومی را نقض کردند، گفت: در این درگیری ها چندتن از ماموران انتظامی و یک بسیجی را هم به شهادت رساندند.

 

حجت الاسلام موسوی با تاکید بر اینکه هیچ کس در فرقه و حزبی اجازه خدشه دار کردن امنیت عمومی را ندارد، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی به خوبی توانست به این ناامنی پایان دهد.

 

خطیب موقت زنجان با تسلیت به جان باختن جمعی از هموطنان در حادثه سقوط هواپیمایی مسافربری ادامه داد: وحدت و همدلی نیروها در این حادثه قابل تقدیر است.

 

حجت الاسلام موسوی با تسلیت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) افزود: ایشان الگویی برای همه انسان ها در تمام ابعاد زندگی هستند.

 

پایان پیام/۷۳


ضمیمه :

کلید ‫واژه‌ها:

|

|

|

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

پاسخ دهید