اخبار استان زنجان

عدالت، بدون ملاحظه و اغماض برای همه افراد و طبقات یکسان اجرا شود

به گزارش سایت زنجانت :

سرویس :

زنجانزمان :   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ – ۱۴:۰۲شناسه خبر : ۷۵۶۷۳۳

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی دادگستری استان زنجان، حجت الاسلام صادقی نیارکی با حضور در دادسرای زنجان و دیدار با دادستان و قضات دادسرا گفت: ارتقاء امکانات، ابزارها و تقویت نیروی انسانی در دادسرا برای ایجاد بسترهای خدمتی و ارتقاء کیفیت کارها امری ضروزی است؛ البته همه استان‌ها با این کمبودها مواجه هستند و ما نیز پیگیر رفع احتیاجات از مرکز هستیم و همه تلاش خود را  در این راستا بکار خواهیم بست و امیدواریم   توفیقاتی  در این زمینه  حاصل نماییم.

 

رییس دادگستری کل استان زنجان بر حفظ شأنیت دستگاه قضاء تاکید کرد و افزود: شأنیت ما در حفظ شأنیت نیروهای صفی است.

 

حجت الاسلام صادقی نیارکی با اشاره به اینکه موضوع تراکم و سختی کار در دادسرا کاملا آگاه هستم و ما هم برای رفع احتیاجات این حوزه تلاش می‌کنیم، ادامه داد: توزیع عادلانه امکانات بایستی توسط مدیریت هر حوزه صورت گیرد و با این اوصاف تقویت دادسرا در اولویت برنامه های ما قرار دارد چرا که اعتقاد داریم با این کار خروجی ها مثبت و نتیجه‌بخش خواهد شد.

 

وی به اهمیت موضوع آمار در دستگاه قضایی اشاره کرد و افزود: توجه به آمار قضایی در جهت اجرای عدالت است که گاهی بی توجهی به این موضوع اجرای عدالت را تحت تاثیر قرار داده و موجب تضییع حقوق مردم می شود.

 

رییس شورای شورای قضایی استان بر رسیدگی قاعده مند، حضور به‌هنگام و سرعت عمل در دادسرا تاکید و خاطر نشان کرد: عدالت بایستی برای همه افراد و طبقات بدون ملاحظه و اغماض  یکسان اجرا شود.

 

در این دیدار صمیمی که دو ساعت و نیم به طول کشید قضات دادسرا مطالبی در خصوص مشکلات و رفع کمبودهای مجموعه خود ارائه نمودند.

پایان پیام/۷۳

ضمیمه :

کلید ‫واژه‌ها:

|

|

|

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Close