اخبار ایران و جهان

عصبانیت بی‌بی‌سی فارسی از وحدت بین مردم و مسئولین

به گزارش سایت زنجانت :

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبی‌بی‌سی تلاش می‌کند میان مردم و مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران فاصله ایجاد کند.

پس از خروج آمریکا از برجام و نقض تعهدات بین المللی در قبال ایران و کارشکنی‌های اعضای اروپایی برجام در انجام تعهداتشان، بی‌بی‌سی فارسی سعی در ایجاد اختلاف و تفرقه بین مردم ایران دارد. اما از آنجایی که در ایران فرقی بین مردم و دولت وجود ندارد و مردم ایران به دلیل استقلال و آزاده بودن زیر بار حرف زور و ظلم نمی‌روند، عصبانیت بی‌بی‌سی فارسی را در پی داشته است.

در این خصوص علی سودایی کارمند بی‌بی‌سی فارسی در یادداشتی با عنوان «چرخش ناگهانی محافظه‌کاران در حمایت از روحانی» سعی داشته است وحدت بین مسئولان در خصوص مقابله با زورگویی‌های غرب را مورد نقد قرار دهد، با این حال نویسنده نتوانسته است عصبانیت خود از وحدت مسئولین و مردم در خصوص مبارزه و مقابله با آمریکا را پنهان سازد.

اگرچه بی‌بی‌سی فارسی مدعی بیطرفی است اما در خصوص مبارزه با استکبار و مقابله با زورگویی‌های غربی، شعار دروغین بیطرفی را کنار گذاشته است و نسخه تسلیم را برای مردم می‌پیچد اما مردم ایران همواره دست رد بر سینه بی‌بی‌سی فارسی زده است. با این توضیحات، مشخص است از هیچ زمان از یک رسانه انگلیسی، خیری به مردم ایران نمی‌رسد.

انتهای پیام/بی‌بی‌سی پرشین


بی‌بی‌سی تلاش می‌کند میان مردم و مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران فاصله ایجاد کند.

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.

۰

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Close