صفحه اصلی | اخبار استان زنجان | فراخوان نخستین جشنواره تئاتر خیابانی غواصان دریادل منتشر شد

فراخوان نخستین جشنواره تئاتر خیابانی غواصان دریادل منتشر شد

به گزارش سایت زنجانت :سرویس :

زنجان
-


زمان :  
۱۳۹۶/۴/۲۵ – ۰۸:۳۸
شناسه خبر :
۶۴۲۰۵۹

به گزارش خبرگزاری شبستان از زنجان، در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص نامگذاری استان زنجان با عنوان غواصان دریادل خط شکن، نخستین جشنواره تئاتر خیابانی استان با عنوان غواصان دریادل برگزار می شود.

 

طبق فراخوان جشنواره خیابانی استان زنجان به صورت استانی برگزار می‌شود و گروه‌های متقاضی باید از شهرستان‌های تابع استان زنجان فرم شرکت در جشنواره را ارسال  کنند.

 

نمایش‌های حاضر در بخش رقابتی جشنواره نباید توسط همان گروه کارگردان و یا بازیگران در بخش رقابتی دیگر جشنواره‌ها از جمله جشنواره‌های استانی‌، منطقه‌ای‌، سراسری و بین‌المللی شرکت کرده باشند.

 

طرح‌هایی که با مضامین دفاع مقدس و زندگی شهدا و سرداران غواص استان زنجان و نیز موضوعاتی از قبیل مدافعین حرم، مبارزه با تروریسم و فرهنگ ایثار و شهادت باشد در اولویت پذیرش قرار خواهند گرفت و موضوعاتی از قبیل آموزش شهروندی، مبارزه با اعتیاد و… در اولویت های بعدی قرار می‌گیرند.

 

تعداد آثار پذیرفته شده در جشنواره با نظر دبیرخانه جشنواره خواهد بود و به برگزیدگان در بخش‌های طرح، کارگردانی،  بازیگری مرد و زن جوایزی اهداء خواهد شد.

 

نخستین جشنواره تئاتر خیابانی استان زنجان غواصان دریادل همزمان با بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان زنجان در شهریورماه سال جاری برگزار خواهد شد.

 

متقاضیان لازم است فرم درخواست شرکت در جشنواره را تکمیل کرده و به انضمام مدارک زیر بر اساس تقویم جشنواره به دبیرخانه یا اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های تابع ارسال کنند.

 

ارائه مجوز کتبی نویسنده برای اجرا و حضور در جشنواره الزامی بوده و زمان آثار تولید شده حداقل ۱۲  دقیقه و حداکثر ۲۰ دقیقه باشد و خلاصه طرح در یک صفحه A4 به صورت تایپ شده باید ارائه شود.

 

آخرین مهلت ثبت‌نام در جشنواره تا ۳۱ مردادماه بوده و زمان بازبینی نمایش‌ها تا هفتم شهریورماه است و زمان برگزاری این جشنواره از ۲۰ تا ۲۳ شهریورماه است.

 

آدرس دبیرخانه نیز زنجان، خیابان شیخ فضل‌الله نوری، فرهنگسرای امام خمینی (ره) انجمن هنرهای نمایشی شعبه زنجان است.

 

پایان پیام/۷۳


ضمیمه :

کلید ‫واژه‌ها:

|

|

|

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

پاسخ دهید