اخبار استان زنجان

مجمع با تصمیم تاریخی خود هم در برابر ملت ایران باید پاسخگو باشد هم در برابر پروردگار متعال / با رد قاطع لوایح استعماری، نام آن مجمع را بعنوان حافظ منافع و استقلال کشور، در تاریخ ثبت کنید.

به گزارش سایت زنجانت :

۱۲۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه های استان زنجان طی نامه‌ای خطاب به اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام اعلام کردند: استقلال این نظام را که با خون شهدا و ایثار ملت در جبهه های جنگ بدست آمده است، را حفظ نمایید.

دانشجویان دانشگاه های استان زنجان در متن این نامه اینگونه آمده است: امام خمینی (ره): تا غرب راه به اینجا دارد شما به استقلال خودتان نمی ‌رسید.

مقام معظم رهبری: لوایح مربوط به FATF و پالرمو از قبیل معاهداتی است که در اتاق فکر قدرت‌های بزرگ پخت و پز می‌شود و ما مجبور نیستیم آن را بپذیریم.

در ادامه این نامه که گزیده ای از بیانات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) است، اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد خطاب قرار گرفته اند، آمده است: لوایح مربوط به FATF و پالرمو از قبیل معاهداتی است که در اتاق فکر قدرت‌های بزرگ پخت و پز می‌شود و ما مجبور نیستیم آن را بپذیریم. ما در آن موضوعات باید لوایح و طرح‌های خود را داشته باشیم که ناظر به منافع ملی باشد نه منافع قدرت های بزرگ جهان.

در ادامه آمده است: امیدواریم با رهنمودها و رهیافت ‌های رهبری فصل جدیدی از نقش مجمع در مسائل کشور به عنوان عصاره ی فضایل ملت بوجود آید. این سخن رهبر معظم انقلاب نشان از جایگاه و مسئولیت والا و سنگینی است که حضرات عالی افتخار دستیابی بدان را داشته اید. قرار گرفتن در جایگاه رفیع، پاسخگویی عظیمی را نیز می طلبد. این پاسخگویی هم در قبال مردم و ملت شریف ایران است و هم در نزد خداوند متعال.

حضرات عالی، خواص و بزرگان نظام اسلامی هستید و تصمیم شما عزیزان بطور کاملاً مستقیم در سرنوشت نظام و ملت شهیدپرورش تاثیر می گذارد.

ما بعنوان جمعی از جامعه دانشگاهی  دلسوز نظام اسلامی، از شما اعضای محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام خواستار آن هستیم تا با توجه به خواسته های قلدرمآبانه و تحقیر کننده ی اروپائیان از ملت ایران، با رد قاطع لوایح استعماری، مشتی بر دهان استعمار و استکبار جهانی زده و استقلال این نظام را که با خون شهدا و ایثار ملت در جبهه های جنگ بدست آمده است را حفظ نمایید. باشد که ان شاءالله نام آن مجمع بعنوان حافظ منافع و استقلال کشور، در تاریخ ثبت شود.

از خداوند متعال توفیقات روزافزون در خدمت به ملت شریف ایران را برای شما خواستاریم.

 ” والسلام علی من التبع الهدی “

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Close