اخبار استان زنجان

مردم استان زنجان به معنای واقعی در راه اندازی وحمایت از مهرانه سنگ تمام گذاشته اند

به گزارش سایت زنجانت :

مدیرعامل انجمن مهرانه با تاکید بر قدردانی از مردم زنجان گفت:مردم زنجان به معنای واقعی اقدامی بی نظیر در جهت راه اندازی و حمایت از مهرانه انجام داده اند.

به گزارش خبرگزاری بسیج،اصغر وثوق در آئین افتتاحیه درمانگاه شیمی درمانی مهرانه که با حضور مسئولان استان مورد بهره برداری قرار گرفت، اظهار کرد: دغدغه ی أصلی مهرانه، برنامه محور بودن و کار در راه رضای خداست ومهرانه با بهره گیری از اعتقادات مردمی و استفاده از توان واعتقاد مردم موفق به جلب مشارکت آنها در اداره ی أمور مهرانه شده است.

وی با اشاره اینکه از٧۶٠نفرخیر شاغل در مهرانه،٧٠٠نفر بدون هیچ دریافتی ارائه ی خدمت می کنند، افزود:خیرین مهرانه٧٠٠میلیون تومان به این انجمن کمک کرده اند و٨٠ تا١٠٠ درصد خدمات این مجموعه برای بیماران به صورت رایگان وتنها با یک برگ از دفترچه انجام می پذیرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان نیز در ادامه تصریح کرد: درحال حاضر٢٢۶پروژه ی درمانی در حال اجراست که ٢٠٠ پروژه تا دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.

پرویز قزلباش ادامه داد:با افتتاح بخش شیمی درمانی،ظرفیت این بخش به بیش از دوبرابر افزایش خواهد یافت.

استاندار زنجان نیز در پایان به اهمیت اولویت آموزش در حوزه ی پیشگیری اشاره کرد و از تنظیم سند امنیت غذایی در استان خبر داد.

فتح الله حقیقی ادامه داد:مهمترین اقدام مهرانه ومسئولین، کاستن درد مردم است ومیتوان با برگزاری همایش های مختلف ضمن معرفی مهرانه، برای الگوسازی آن اقدام کرد.

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Close