اخبار استان زنجان

موفقیت های ایران در سایه استقلال کشور حاصل شده است

به گزارش سایت زنجانت :

سرویس :

زنجانزمان :   ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ – ۱۴:۰۲شناسه خبر : ۷۶۵۰۳۳

به گزارش خبرگزاری شبستان از زنجان، آیت الله دولابی در مراسم ۲۲ بهمن زنجان، اظهار داشت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن موجب شد تا شهر زنجان به عنوان پایتخت شور و شعور انقلابی نیزشناخته شود.

 

نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری به حضور بانوان زنجانی در نخستین راهیپمایی علیه رژیم پهلوی اشاره کرد و گفت: ۲۲ بهمن در تاریخ انقلاب اسلامی همواره ماندگار است.

 

وی با اشاره به اینکه استقلال از نعمت های این انقلاب آمد که برای مردم به ارمغان آمد، گفت: اگر این نعمت ها را انکار کنیم دچار مشکل می شویم.

 

آیت الله دولابی با اشاره به اینکه در عرصه های علمی هم به جایگاه بالایی در کشور دست یافته ایم، تصریح کرد: در مباحثی همچون نرژی هسته ای، رتبه های علمی، نانوتکنولوژی، بیوتکنولوژی به جایگاه قابل توجهی دست یافتیم.

 

وی با اشاره به رتبه ۱۹ کشور در عرصه علوم پزشکی اشاره کرد و گفت: در بین ۲۵ کشور تولید کننده علم ایران رتبه بسیار مطلوبی دارد که نشان دهنده قطع وابستگی از دشمنان است.

 

نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری افزود: در عرصه نظامی هم به جایگاه خوبی دست پیدا کردیم و در تولید موشک های بالستیک ایران خودکفا است.

 

این مقام مسئول با اشاره به اینکه موفقیت های کشور در سایه استقلال حاصل شده است، ادامه داد: ایران جزو ۱۳ کشور برتر جهان از نظر سیاسی و هجدهمین کشور از نظر اقتصادی است که در سایه استقلال سیاسی کسب شده است.

 

وی با اشاره به اقتدار ایران در عرصه جهانی اشاره کرد و گفت: امروز دشمنان از ضربه زدن به نظام اسلامی مایوس شده اند.

 

نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری با یادآوری اینکه مقاومت در برابر دشمنان هزینه دارد، گفت: این درحالی است که سازش با دشمن موجب هزینه های بیشتر می شود.

 

آیت الله دولابی شعار مردم ایران را “هیهات من الذله” خواند و گفت: مردم به خوبی می دانند مشکلات امروز ریشه در خیانت های آمریکای جنایتکار دارد.

 

وی با اشاره به اینکه مردم همواره پیرو نظام و انقلاب هستند، گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی نشان می دهد که مردم مشکلات را به پای نظام نمی زنند.

 

پایان پیام/۷۳

ضمیمه :

کلید ‫واژه‌ها:

|

|

|

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Close