اخبار استان زنجان

نقشه دشمن ایجاد رکود است/ضرورت بصیرت انقلابی

به گزارش سایت زنجانت :

حجت الاسلام مقدمی در خطبه های نماز جمعه ایجرود با اشاره بر منویات مقام معظم رهبری در دیدار دست‌اندرکاران کنگره ۱۴ هزار شهید جامعه کارگری کشور که کارگران در حوادث انقلاب و دفاع مقدس با بصیرت و غیرت در صحنه بودند، اظهار داشت: تکریم شهدای برخی اقشار از جمله شهدای کارگری ارزش مضاعف دارد چرا که در همه حوادث دوران انقلاب، مقابله با گروهکها و دفاع مقدس، کارگران با غیرت و بصیرت در صحنه حاضر شدند.

وی با بیان اینکه یکی از کارهای اساسی دشمنان، تحریک و وادار کردن کارگران به ایجاد رکود در کارخانه‌ها بود اما کارگران در طول این سالها همواره با بصیرت و همت و تدین ایستادند و دست دشمن را رد کردند، افزود: حضور برجسته کارگران در دفاع مقدس را عرصه دیگری از غیرت و حمیّت دینی آنان است.

وی، خاطرنشان کرد: هر گاه امام بزرگوار فراخوان می‌دادند، بسیاری از کارگران جوان و مؤمن که حتی نان شب و زندگی آنها وابسته به درآمد روزانه‌شان بود، به‌عنوان بسیجی به جبهه‌ها می‌رفتند و با منطق و استدلال می‌گفتند باید برویم از کشور و مرز اسلامی دفاع کنیم زیرا اگر دشمن مسلط شود، نه نان، بلکه هیچ‌ چیز نخواهیم داشت.

خطیب جمعه ایجرود با تاکید بر اینکه مسولین بیش از پیش درتلاش برای حل مشکلات مردم باشند، چرا که مردم با حضور خود در تمام عرصه ها نشان دادند پشتیبان این نظام و همدل با مسئولین هستند، اذعان کرد: با آسان کردن روند دریافت وام های اشتغالزایی گره از مشکلات روستاییان برداشته می شود.

حجت الاسلام مقدمی با اشاره بر اینکه پانزدهم اسفند ماه روز درختکاری نامگذاری شده است، اضافه کرد: برای داشتن محیطی پاک و سالم کاشتن درخت از جمله کارهایی است که می توان انجام داد.

انتهای پیام/

 

 

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Close