اخبار استان زنجان

نوجوان زنجانی خود را حلق آویز کرد

به گزارش سایت زنجانت :

ایرنا – مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان گفت: یک مورد خودکشی، چهارشنبه شب به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی شهر زنجان گزارش شد که براساس آن نوجوان ۱۷ ساله ای در منزل، – خود را حلق آویز کرده بود.

حسن غفاری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نیروهای ایستگاه های ۲ و سه آتش نشانی بلافاصله پس از از اطلاع از موضوع به محل اعزام شدند.

وی اظهار داشت: این نوجوان در اتاقی که درب آن را بر روی خود بسته بود دست به خودکشی زده بود که نیروهای آتش نشانی پس از گشودن درب با جسم بی جان این فرد مواجه شدند.

مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان ادامه داد: این حادثه زمانی رخ داد که والدین نوجوان در منزل حضور داشتند و پس از طولانی شدن غیبت وی، با اتاق دربسته مواجه شده بودند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین روز گذشته ۲ مورد آتش سوزی در ۲ واحد مسکونی درمناطق کوی فرهنگ و شورجه شهر زنجان گزارش شد که نیروهای آتش نشانی از ایستگاه های یک و ۲ برای مهار آتش اعزام شدند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایرنا، پیش از این نیز یک جوان ۲۱ ساله زنجانی به دلیل اختلافات خانوادگی خود را در منزل حلق آویز کرده بود.

هم اکنون ۶ ایستگاه آتش نشانی با ۱۲۳ نیروی فعال این سازمان در شهر زنجان آماده خدمات رسانی در هنگام بروز حوادث و سوانح هستند.

شهر زنجان به عنوان مرکز استان با سه منطقه شهرداری ۴۳۰ هزار نفر جمعیت دارد.

کلید واژه ها: آتش نشانیزنجانسازمان آتش نشانینوجوانروابط عمومیشهرداریجواناختلافات خانوادگیایرناگزارشزنجانیمنزلآویزخودکشیروابطاعزامایمنیچهارشنبهاتاقبستهآتش سوزیخبرنگاروالدینطولانیاستاناطلاعحوادثفرهنگجمعیتمنطقه

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Close