اخبار استان زنجان

هیچ مجوزی برای تیوب‌سواری در زنجان صادر نشده است‌

به گزارش سایت زنجانت :

رضا عسگری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجانبا اشاره به اتفاقات اخیر در تیوب سواری در ارتفاعات پاپایی اظهار داشت: به هیچ عنوان مجوزی برای تیوب سواری صادر نشده و متاسفانه شاهد تلفات جانی و مصدوم در تیوب سواری هستیم.

وی با بیان اینکه اگر جلوی این رویداد را نگیریم این مسئله حادتر می‌شود، گفت: روزهای جمعه نیروهای انتظامی در محل‌های تیوب سواری هستند ولی زنجان استانی است که ارتفاعات زیادی دارد و نمی‌توانیم برای همه ارتفاعات از نیروهای انتظامی استفاده کنیم.

فرماندار زنجان چاره حل این مشکل را فرهنگ‌سازی بین‌ عموم مردم توسط رسانه‌ها دانست و گفت: باید رسانه‌ها این فرهنگ را در جامعه حاکم کنند و خانواده‌ها را از آسیب‌های تیوب‌سواری آگاه کنند.

این مسئول با ابراز تاسف از فوت پسر جوان ۲۴ ساله زنجانی در روز گذشته در ارتفاعات پاپایی در اثر برخورد سر با سنگ به‌خاطر واژگونی تیوب گفت: این تفریح اگرچه ارزان است ولی خانواده‌ها نباید اجازه بدهند فرزندانشان‌‌ به سمت‌‌تیوب سواری بروند چراکه هیچ مجوزی برای این کار وجود ندارد.

رضا عسگری اشاره‌ای به بازدید استاندار زنجان در هفته گذشته از ارتفاعات پاپایی کرد و گفت: در آن جلسه قرار شد که اگر مجموعه‌ای می‌خواهد مسئولیت سامان‌دهی تیوب سواری در اینجا را تحویل بدهد اعلام آمادگی‌ کند و سپس امنیت و حفاظ‌های این محل را انجام دهد و در مرحله آخر شیب‌های این‌ محل را کاملا ترمیم کرده تا هیچ خطری هیچ فردی را تهدید نکند.

وی گفت: تیوب سواری کاملا غیر قانونی است و به هیچ وجه توصیه نمی‌کنیم خانواده‌ها روزهای تعطیل این کار را انجام دهند.

انتهای پیام/ ز

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Close