صفحه اصلی | خواندنی ها | ورود پیراهنی با نام حصین بن تمیم، یکی از فرماندهان عمر بن سعد به بازار / شایعه ۰۳۴۳

ورود پیراهنی با نام حصین بن تمیم، یکی از فرماندهان عمر بن سعد به بازار / شایعه ۰۳۴۳

به گزارش سایت زنجانت :

۱۷ ساعت قبل
اجتماع و فرهنگ

۲۳ نمایش ها

متن شایعه

« ورود پیراهنی با نام یکی از فرماندهان عمر بن سعد به بازار / این عکس یه خواننده رپ هست که اسمشو حسین ابلیس گذاشته مراقب باشید! حسین یا حصین ؟ اینروزها نزدیک محرم شاهد پیراهن های مشکی هستیم که با خط درشت اسم حصین روی آن چاپ شده است. و اما حصین : حصین بن تمیم . توجه    توجه حسین یا حصین؟ اینروزها نزدیک محرم شاهد پیراهن های مشکی هستیم که با خط درشت اسم حصین روی آن چاپ شده است. و اما حصین : حصین بن تمیم سردسته کمانداران و تیراندازان سپاه عمربن سعد کسی بود که پس از ورود او به صحنه نبرد باران تیر از هر سو به اصحاب امام عشق باریدن گرفت . چرا قلب فاطمه زهرا و امام زمانمان را با چنین غفلتی و ناآگاهیهایی ازین دست می شکنیم خاص بودن پوشش به چه قیمتی اگه عشق به سیدالشهدا دارید اطلاع رسانی کنید که قبل از فرارسیدن ماه عزای سالار شهیدان این پیراهنها از بین مردم جمع بشه این عکس هم عکس یک خواننده رپ هست  به نام حسین ابلیس مراقب باشید! »

پاسخ شایعه

این عکس یک فتوشاپ تبلیغاتی است که عکس و لقب حسین رحمتی ملقب به حصین (ho3ein) خواننده سبک رپ بوده و ارتباطی با ماه محّرم و “حصین ابن تمیم” ندارد.

 

http://url.faranama.co/W23Ox


“ویکی هوآکس، مرجع تخصصی پاسخگویی به شایعات“تلگرام ویکی هوآکساینستاگرام ویکی هوآکس


این مطلب را هم چک کنیداخیرا تصویری از بنر نصب شده در یکی از کارخانه های ساخت چسب در کشور منتشر شده که واکنش های زیادی از کاربران فضای مجازی را در پی داشته است‌…

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

پاسخ دهید