اخبار استان زنجان

پیروزی انقلاب اسلامی نمادی از قدرت و عظمت و سلطه الهی است

به گزارش سایت زنجانت :

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، در بیانیه اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان تاکید شده است: اراده خداوند بر این قرار گرفت تا بار دیگر ناکامی ۴۰ ساله دشمنان در محاسبات و هزینه‌های کلان علیه نظام جمهوری اسلامی ایران بر جهانیان آشکار گردد.

در این بیانیه عنوان شده است: پیروزی انقلاب اسلامی نمادی از به رخ کشیدن قدرت و عظمت و سلطه الهی بر مستکبران عالم و ظهور و سیطره مکر الهی برای جهانیان است.

این بیانیه یادآور شده است: حدوث و سربلند کردن جمهوری اسلامی نشانه‌ای از اعجاز الهی در زمین بود که با دمیدن روح توکل بر خدا و خودباوری در مردم، تحت رهبری حضرت امام خمینی (ره) فردی از سلاله نبی مکرم اسلام (ص) پرچم‌دار توحید و حق‌طلبی، توانست از نهایت وابستگی و عقب‌ماندگی رها شود. با تحقق شعار «نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی» و «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی»، الگویی برای تمام آزادی‌خواهان جهان شود.

در بیانیه اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان آمده است: انقلاب اسلامی ایران، این معجزه و هدیه بزرگ الهی از عالم غیب ربوبی با تمسک به اصل ولایت فقیه به عنوان رکن اساسی انقلاب و حضور ۴۰ ساله مردم در صحنه‌های مختلف توانسته است از بحران‌ها و طوفان‌های طاقت‌فرسای زیادی به سلامت عبور کرده و با تبدیل تهدیدات به فرصت، گام‌های بلندی در پیشرفت‌های علمی، اجتماعی و امنیتی کشور نسبت به کشورهای منطقه و کشورهای غرب آسیا بردارد و شکست‌های پی در پی آمریکا در مقابل جمهوری اسلامی را برای جهانیان به نمایش بگذارد.

در این بیانیه عنوان شده است: به همین مناسبت هیئت های مذهبی، جمعیت بانوان فرهیخته دینی، روحانیون، کانون ها، جوامع قرآنی، موسسات فرهنگی و اساتید گفتمان های دینی استان زنجان بار دیگر و این بار برای اعلام برائت از یزید زمان، آمریکا و اسرائیل و انگلیس و بیعت با امام زمان حضرت حجت بن  حسن عسگری و امامین انقلاب در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور خواهیم داشت تا با افتخار به تماشای طلوع شکوهمندانه چهلمین سال انقلاب اسلامی بنشینیم .

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Close