اخبار استان زنجان

کتاب سیمای دین در زنجان رونمایی شد

به گزارش سایت زنجانت :

سرویس :

زنجانزمان :   ۱۳۹۷/۲/۲۷ – ۱۱:۲۷شناسه خبر : ۷۰۶۰۲۳


کتاب سیمای دین در زنجان رونمایی شد

خبرگزاری شبستان: کتاب سیمای دین با موضوع شیوه های تعلیم و تربیت نسل نمازگزار به همت حجت الاسلام سعید بیات تالیف و با حمایت اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان چاپ و رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از زنجان، کتاب سیمای دین شامل شیوه های تعلیم و تربیت نسل نمازگزار توسط حجت الاسلام سعید بیات به رشته تحریر درآمده است.

 

این کتاب که با حمایت اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان تهیه و رونمایی شد در ۲ هزار نسخه چاپ و در اختیار ۱۰۴۵ مبلغ و مبلغه که در ماه مبارک رمضان به مناطق مختلف استان اعزام شدند، قرار گرفت.

 

موضوعات این کتاب شامل بخش های آشنایی با مفاهیم نماز، انواع روش های آموزش نماز، مبانی اصول آموزشی نماز، نقش خانواده در آموزش نماز، وظایف پدر و مادر در تربیت فرزند، اقامه نماز در کودکی، نوجوانی و جوانی می باشد.

 

پیشتر کتاب ناگفته های فضایی به همت اداره کل تبلیغات اسلای چاپ و منتشر شده بود که به دلیل استقبال علاقمندان به صورت مجدد در ۲ هزار جلد به چاپ رسید.

 

اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان در ماه مبارک رمضان بسته های فرهنگی برای ۱۰۴۵ مبلغ و مبلغه که ۲۴۶ تن مبلغ غیربومی هستند تهیه کرده است که شامل بایدها و نبایدهای فضای مجازی، برجام- نافرجام، مزایای استفاده از پیام رسان های داخلی، اعتیاد چیست و معتاد کیست، حمایت از کالای ایرانی و فریضه عظیم زکات می باشد.

پایان پیام/۷۳

ضمیمه :

کلید ‫واژه‌ها:

|

|

|

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Close