صفحه اصلی | اخبار استان زنجان | کسب رتبه سوم کشوری شرکت آبفای استان زنجان در مدیریت مصرف انرژی
طراحی گرافیک زنجان

کسب رتبه سوم کشوری شرکت آبفای استان زنجان در مدیریت مصرف انرژی

به گزارش سایت زنجانت :

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان از کسب رتبه سوم این شرکت در ارزیابی واحد مدیریت مصرف انرژی خبر داد.

– –> کد خبر: ۶۲۳۶۲۹ ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ ۱۹:۵۷:۴۷ مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان از کسب رتبه سوم این شرکت در ارزیابی واحد مدیریت مصرف انرژی خبر داد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار ایلنا از زنجان، علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: ارزیابی های سالانه واحد انرژی نشان می دهد عملکرد شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در زمینه مدیریت استراتژیک که با اهداف ماتریس به مدیریت انرژی می پردازند بیشتر و بالاتر از دیگر سازمان ها و نهاد ها بوده است.

وی افزود: روند رو به رشد فعالیت دفتر انرژی شرکت باعث شده که شرکت آبفای شهری استان با برنامه ریزی صحیح و مدیریت بهینه در مصرف انرژی جایگاه امتیازی خود را از امتیاز ۵۳ (از ۱۰۰ امتیاز ممکن) در سال ۸۴ به امتیاز ۹۱ در سال ۹۵ برساند.

جزء قاسمی تصریح کرد: بدیهی است کسب این جایگاه با توجه به اهمیت مدیریت مصرف انرژی در سال های اخیر و سیاست گذاری های کلان کشور در این راستا می تواند موفقیتی ارزشمند برای شرکت آبفا ی شهری زنجان و زمینه ساز پیشرفت های دیگر در این بخش است.

وی درباره نحوه ارزیابی و امتیازدهی در این زمینه گفت: معیارهای ارزیابی انرژی ۵ بخش شامل: امتیاز درصد تحقق در عملکرد بر اساس بودجه، امتیاز درصد تحقق در هزینه بر اساس بودجه، امتیاز شاخص های انرژی و امتیاز بهره وری انرژی و امتیاز ماتریس مدیریت انرژی که شرکت آبفای زنجان از بین ۳۶ شرکت رتبه سوم را به خود اختصاص داد.

این مسئول عنوان کرد: این نتایج در طول سال های گذشته به طور منظم و با شیب خوبی بهبود یافته یا در سطح عالی حفظ شده اند که محصول برنامه ریزی های بلندمدت در شرکت است و نتایج به دست آمده صرفاً برای کوتاه مدت نخواهد بود.

کلید واژه ها: انرژیمدیریتشرکت آب و فاضلاباستان زنجانمدیرزنجاناستانمدیریت انرژیبرنامه ریزیمصرففاضلابرتبهآبفابرنامه ریزی صحیحبرنامهدرصدعالیکشوربهره وریخبرنگارپیشرفتگزارشاهمیتکشوریهزینهدفترشاخصنشان

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

زنجان مس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *