اخبار استان زنجان

کسب رتبه سوم کشوری شرکت آبفای استان زنجان در مدیریت مصرف انرژی

به گزارش سایت زنجانت :

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان از کسب رتبه سوم این شرکت در ارزیابی واحد مدیریت مصرف انرژی خبر داد.

– –> کد خبر: ۶۲۳۶۲۹ ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ ۱۹:۵۷:۴۷ مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان از کسب رتبه سوم این شرکت در ارزیابی واحد مدیریت مصرف انرژی خبر داد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار ایلنا از زنجان، علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: ارزیابی های سالانه واحد انرژی نشان می دهد عملکرد شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در زمینه مدیریت استراتژیک که با اهداف ماتریس به مدیریت انرژی می پردازند بیشتر و بالاتر از دیگر سازمان ها و نهاد ها بوده است.

وی افزود: روند رو به رشد فعالیت دفتر انرژی شرکت باعث شده که شرکت آبفای شهری استان با برنامه ریزی صحیح و مدیریت بهینه در مصرف انرژی جایگاه امتیازی خود را از امتیاز ۵۳ (از ۱۰۰ امتیاز ممکن) در سال ۸۴ به امتیاز ۹۱ در سال ۹۵ برساند.

جزء قاسمی تصریح کرد: بدیهی است کسب این جایگاه با توجه به اهمیت مدیریت مصرف انرژی در سال های اخیر و سیاست گذاری های کلان کشور در این راستا می تواند موفقیتی ارزشمند برای شرکت آبفا ی شهری زنجان و زمینه ساز پیشرفت های دیگر در این بخش است.

وی درباره نحوه ارزیابی و امتیازدهی در این زمینه گفت: معیارهای ارزیابی انرژی ۵ بخش شامل: امتیاز درصد تحقق در عملکرد بر اساس بودجه، امتیاز درصد تحقق در هزینه بر اساس بودجه، امتیاز شاخص های انرژی و امتیاز بهره وری انرژی و امتیاز ماتریس مدیریت انرژی که شرکت آبفای زنجان از بین ۳۶ شرکت رتبه سوم را به خود اختصاص داد.

این مسئول عنوان کرد: این نتایج در طول سال های گذشته به طور منظم و با شیب خوبی بهبود یافته یا در سطح عالی حفظ شده اند که محصول برنامه ریزی های بلندمدت در شرکت است و نتایج به دست آمده صرفاً برای کوتاه مدت نخواهد بود.

کلید واژه ها: انرژیمدیریتشرکت آب و فاضلاباستان زنجانمدیرزنجاناستانمدیریت انرژیبرنامه ریزیمصرففاضلابرتبهآبفابرنامه ریزی صحیحبرنامهدرصدعالیکشوربهره وریخبرنگارپیشرفتگزارشاهمیتکشوریهزینهدفترشاخصنشان

منبع خبر :: مطالعه متن کامل

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Close