صفحه اصلی | اخبار استان زنجان | کسب ۷ عنوان رنگارنگ تکواندوکاران ابهری در مسابقات قهرمان استان زنجان

کسب ۷ عنوان رنگارنگ تکواندوکاران ابهری در مسابقات قهرمان استان زنجان

به گزارش سایت زنجانت :
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ابهر از کسب هفت عنوان رنگارنگ تکواندوکاران ابهری در مسابقات قهرمان استان زنجان در بخش بانوان خبر داد.

داوود معروفخانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان، با بیان اینکه فعالیت‌های ورزشی در شهرستان ابهر در رشته‌های ورزشی پیگیری می‌شود، اظهار کرد: ورزشکاران این شهرستان در مسابقات مختلف استانی و ملی شرکت کرده و عناوین بسیار خوبی نیز کسب کرده‌اند.

وی از درخشش تکواندوکاران ابهری در مسابقات آزاد هانمادانگ گرامیداشت دهه فجر ویژه بانوان استان زنجان خبر داد و گفت: در بخش پومسه تیمی و در رده سنی ۱۳ تا ۱۸ سال کمربند پوم یک و دو تیم آیندگان المپیک ابهر عنوان قهرمانی را کسب کرد که این تیم شامل نیلوفر محمودی، فاطمه کریمی، مهدیس یوسفی، میترا اله‌وردیلو و شقایق یوسفی یگانه بودند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ابهر با بیان اینکه  در رده سنی هشت تا ۱۳ سال کمربند قرمز نیز تیم شکوفه‌های المپیک قهرمان شد، ابراز کرد: غزاله محمدی، پارمین خانمحمدی و مهسا اله‌وردیلو نیز اعضای این تیم بودند.

معروف‌خانی با بیان اینکه در بخش رکوردی چرخشی فیلیپینی کمربند مشکی رده سنی۱۳ تا ۱۸ سال مونس یوسفی قهرمان شد، خاطرنشان کرد: در کمربند آبی رده سنی ۸ تا ۱۳ سال نیز مائده رحمانی عنوان سومی را از آن خود کرد.

وی با بیان اینکه در بخش تعادلی”آب دولیو چاگی کمربندمشکی رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال پریسا رفیعی مقام دوم را کسب کرد، ابراز کرد: در کمربند پوم یک رده سنی ۱۳ تا ۱۸ سال هاجر اله وردیلو مقام سوم و در کمربند زرد رده سنی ۱۳ تا ۱۸ سال نیز مریم قبله وردی قهرمان شد.

انتهای پیام/۷۳۰۱۶/ق۲۰

منبع: zanjan.farsnews.comمنبع خبر :: مطالعه متن کامل

پاسخ دهید